[ edita mimarlık ]

Villa Dizayn

Müstakil bir yaşam tarzını benimseyenler, ortamların iç dekorasyonunun idealize edilmesi için profesyonel iç mimarlık hizmetlerimizden faydalanabilir. Mekanların akustik konforunu sağlamak için sunduğumuz hizmetler ile villaların kişiselleştirilmesine olanak sağlıyoruz.

Görsel olarak oldukça estetik olan villaların iç dekorasyonunda kullanıcısına özel bir stil ile hitap edilmesi oldukça önemlidir. Dubleks veya tripleks olarak yapılandırılan villaların estetik olduğu kadar işlevsel olarak da avantajlı olması gereklidir.

Hayalinizdeki yaşam alanına sahip olmak için villa tasarımı konusunda uzmanlaşmış olan ekibimizden destek alabilirsiniz. Teknik bilgi ve tecrübesi ile sizlere ofis ve ev olarak kullanabileceğiniz villa tasarımı konusunda profesyonel destek sunuyoruz.

Zamanı kaliteli geçirmeniz için ihtiyacınız olan tüm donatıların bir arada bulunduğu idealize edilen villa iç tasarımlarında psikolojik kriterler ve fiziksel unsurlar bir bütün olarak ele alınır. Odaların büyüklüğüne göre farklı illüzyonların kullanılması ile mekanların ferah geniş ve estetik görünüme kavuşmasını sağlıyoruz.

Tasarım ve Karakteristiğin Buluşma Noktası

Ortamın karakteristiğine ve büyüklüğüne uygun eşyaların kullanımı, renklerin seçimi ve tasarımsal öğelerin bütünleştirilmesi konusunda uzmanlaşan firmamız, hayalini kurduğunuz yaşam alanlarının reelde hayat bulmasına yardımcı oluyor.

İster sıfırdan döşemek istediğiniz bir villa isterseniz de halihazırda dekore edilmiş olan bir villanın tasarımını değiştirmek isteyin; eski ve yeni tüm yapılarda sunduğumuz hizmetlerle mobilyalardan aydınlatmalara, duvar renginin seçiminden zeminde kullanılacak malzemeye kadar birçok konuda göz alıcı dekorasyonların oluşturulmasını sağlıyoruz.

Kişiye göre hazırladığımız iç mimari stiller ve konseptler arasından tercihte bulunarak siz de her geçen gün değişen ve yenilenen dekorasyon ürünlerinden tarzınıza en uygun olanlarını seçebilirsiniz. Bu stiller arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi modern tarzdaki dekorasyon ürünleridir.

Modern tarzdaki dekorasyon stilleri; çelik, metal ve cam gibi ham maddelerin keskin ve net çizgiler ile harmanlanması ile oluşan bir tarzdır. Sadeliğin ön planda olduğu modern tarzda, zarafet ve modernite bir arada bulunur. Modern stillerin farklı bir yorumlaması olarak sunulan çağdaş tarzda, modern stilde olmayan kıvrımlı çizgiler kullanılabilir.

Modern tarza oranla daha özgür bir tasarım imkânına sahip olduğunuz çağdaş stilde, belirli kurallar çerçevesinde ön çıkmak isteyenler için uygun çözümler sunulur.

Hangi Villa Stili Size Göre?

Avustralya’da oldukça ön planda olan minimalist stili villanıza entegre etmek isterseniz de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yumuşak geçişler ve nötr renklerin ön planda olduğu minimalist stilde, temiz çizgiler ışığında dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Ofisler başta olmak üzere keskin bir stile sahip olanların tercih ettiği endüstriyel tarzda ise tamamlanmamış bir izlenim oluşturmak mümkündür.

Tamamlanmamış sıvalar, tavandan geçen borular, metalin ön planda olduğu objeler ve daha fazlasıyla endüstriyel bir görünüm oluşturmak için tasarım danışmanlarımızdan fikir alabilirsiniz. Villa iç dekorasyonunda tercih edebileceğiniz bir başka stil ise İskandinav tarzıdır. Sadeliğin villa dekorasyonuna yansıtılmasını isteyenler İskandinav tarzındaki dekorasyon stilini tercih edebilirler.

Ortamların bir sanat eseriymiş gibi görünmesine yardımcı olan İskandinav tarzında beyaz başta olmak üzere açık renkler ön plandadır. Gelenekselden vazgeçmek istemeyenlere özel olarak sunulan villa iç dekorasyon hizmetlerinde ise bol miktarda aksesuarlar, gösterişli mobilyalar ve klasik detaylar ön plandadır.

Brokar, ipek ve kadife gibi farklı dokuların bir arada bulunduğu klasik stili tercih edenler genellikle bu tarzı salonlarında değerlendirirler.

Villalarda Popüler Bir Üslûp

Popüler bir üslûbu benimsemek isteyenler ise geçiş stilini benimseyebilir. Özellikle birçok stili bir arada görmek istediğiniz alanlarda tercih edebileceğiniz geçiş stilinde, her tarzın bir bütün halinde harmanlanmasıyla estetik bir görünüm elde edilir. Bu stillerin haricinde Fransız, bohem, rustik ve salaş şıklığı tercih edebilirsiniz. Villanızın tarzını oluştururken tercih edeceğiniz stiller, mekanın ana hatlarını belirler. Ortam akustiğinin ideal bir dengede kalması ve kullanılan araçların birbirini bir bütünlük içinde tamamlaması için iç mimarlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Her tarza hitap eden özgün tasarımlar ile iç mekanlara birer kimlik armağan eden Edita Mimarlık, yaşam alanlarınızı her gün görmekten zevk duyacağınız birer mekana dönüştürür. Her ölçekten villanın iç mekan tasarımı ve çevre tasarımı konusunda uzman olan Edita Mimarlık ile siz de yaşam alanlarınızdaki özgün dönüşüme hazır olun. Villanızın tarzını tanımlama ve tamamlama konusunda uzman görüşü alın.

5/5 (4 Reviews)
Hemen Ara
Whatsapp